Mesaj gönder
Sichuan Baolida Metal Pipe Fittings Manufacturing Co., Ltd.
E-posta manager@scbldgj.com tel 86--13980853449
Ev
Ev
>
Haberler
>
hakkında şirket haberleri Baolida Sera Sera Projesi için Senegalli Müşterileri Kabul Ediyor
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

Baolida Sera Sera Projesi için Senegalli Müşterileri Kabul Ediyor

2024-06-28

hakkında en son şirket haberleri Baolida Sera Sera Projesi için Senegalli Müşterileri Kabul Ediyor

[Chengdu, Sichuan] [2024/6/27] Baolida sera, Çin'in önde gelen sera üreticisi,Xindu Bölgesi'ndeki fabrikasında geçenlerde Senegal'den iki müşteriyi ağırladığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.Müşteriler, 27 Haziran 2024'te Baolida'nın sera teknolojisi ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için ziyaret ettiler.

 

hakkında en son şirket haberleri Baolida Sera Sera Projesi için Senegalli Müşterileri Kabul Ediyor  0

Senegalli müşteriler, havaalanında Baolida temsilcileri tarafından karşılandı ve şirketin tamamladığı çoklu uzatma sera projelerini gezdirdi.Bu, müşterilerin Baolida'nın seralarının çeşitli bitkiler yetiştirmek için nasıl kullanıldığını ilk elden görmelerini sağladı..

 

Proje turundan sonra, müşteriler üretim hattını ve ofis alanını görmek için Baolida'nın fabrikasına götürüldü.Baolida'nın teknik ekibi, şirketin sera teknolojisinin ayrıntılı bir analizini sağladı ve müşterilerin özel ihtiyaçlarına dayanan öneriler sundu.

hakkında en son şirket haberleri Baolida Sera Sera Projesi için Senegalli Müşterileri Kabul Ediyor  1

Ziyaret başarılı oldu ve Senegalli müşteriler Baolida'nın sera teknolojisi ve ürünlerinden etkilendiler.Senegal'deki tarım projeleri için seralar satın almak için Baolida ile bir sözleşme imzaladılar..

 

"Senegalli müşterileri fabrikamızda ağırlama fırsatına sahip olduğumuz için çok memnunuz", dedi Baolida Seraya Genel Müdürü Sam.Ürün verimlerini artırmalarına ve geçimlerini iyileştirmelerine yardım edeceğine inanıyoruz..

hakkında en son şirket haberleri Baolida Sera Sera Projesi için Senegalli Müşterileri Kabul Ediyor  2

 

Baolida sera, dünya çapındaki müşterilere yüksek kaliteli seralar ve hizmetler sunmaya kararlıdır.Ve kıta üzerinde varlığını genişletmeye devam etmek için heyecanlı..

 

 

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13980853449
98 Xingong Dadao, Xindu Bölgesi, Chengdu Şehri, Sichuan Eyaleti, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin