Mesaj gönder
Sichuan Baolida Metal Pipe Fittings Manufacturing Co., Ltd.
E-posta manager@scbldgj.com tel 86--13980853449
Ev
Ev
>
Haberler
>
hakkında şirket haberleri Acil serbest bırakmak için
Olaylar
MESAJ BIRAKIN

Acil serbest bırakmak için

2024-03-15

hakkında en son şirket haberleri Acil serbest bırakmak için

BAOLIDA, sera ve entegre ekim çözümü için ABD müşterilerinden olumlu geri bildirim aldı

 

[Sichuan, Çin] [2024/3/15] BAOLIDA, önde gelen tarımsal sera üreticisi ve entegre ekim çözümleri sağlayıcısı,sera ve entegre ekim çözümü için ABD'li bir müşteriden olumlu geri bildirim aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

 

Müşteri, Kaliforniya'da büyük ölçekli bir sebze yetiştiricisi, BAOLIDA'dan bir sera, Hollanda kovaları, sulama ekipmanları ve fidan ekipmanı satın aldı. The customer was impressed with the quality of Borlida's products and services and reported that the greenhouse and integrated planting solution have been very effective in improving crop yields and quality.

 

Müşteri, "BAOLIDA'nın sağladığı sera ve entegre ekim çözümü ile çok memnunuz" dedi. "Ürünler yüksek kalitede ve hizmet mükemmeldi.Borlida'nın ürünlerini kullandığımızdan beri ürün verimliliğimizde ve kalitesinde önemli bir iyileşme gördük.. "

hakkında en son şirket haberleri Acil serbest bırakmak için  0

 

BAOLIDA'nın seraları bitkileri zararlılardan, hastalıklardan ve kötü hava koşullarından korumak için kontrol altında bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.sulama ekipmanları, ve fidan ekipmanı, bitkilerin sağlıklı ve güçlü büyümeleri için ihtiyaç duydukları suyu ve besinleri sağlamak için tasarlanmıştır.

 

BAOLIDA'nın entegre ekim çözümü, ürün verimliliğini ve kalitesini artırmak isteyen yetiştiriciler için tek duraklı bir dükkan.

Sera tasarım ve inşası
İrileme sistemleri
Gübreleme sistemleri
Tohum ekipmanı
Teknik destek

hakkında en son şirket haberleri Acil serbest bırakmak için  1


BAOLIDA, yetiştiricilere mümkün olan en iyi ürünleri ve hizmetleri sunmayı taahhüt ediyor.Şirketin, yetiştiricilerin özel ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş bir ekim çözümü tasarlamasına ve uygulamasına yardımcı olabilecek deneyimli mühendis ve tarım uzmanlarından oluşan bir ekibi var.

 

BAOLIDA'nın CEO'su, "Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz" dedi.Ve biz, bütünleşik ekim çözümümüzün hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabileceğine inanıyoruz.. "

 

BAOLIDA hakkında

Baoli, önde gelen tarımsal sera üreticisi ve entegre ekim çözümleri sağlayıcısıdır.Şirket 16 yıldan fazla bir süredir iş yapmaktadır ve kanıtlanmış bir başarı kaydına sahiptir.Borlida'nın ürünleri ve hizmetleri tüm dünyadaki çiftçiler tarafından ürün verimlerini ve kalitesini artırmak için kullanılıyor.

 

 

İletişim:

Operasyonlar/Cheryl

Whatsapp: +86 17882258633

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

86--13980853449
98 Xingong Dadao, Xindu Bölgesi, Chengdu Şehri, Sichuan Eyaleti, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin